Kosmetyka estetyczna – Art Med Clinic

Zadzwoń: 575 010 112
Napisz: biuro@kosmetologia-estetyczna.com

KOSMETOLOGIA
w medycynie
ESTETYCZNEJ
Slider

O Nas:

Instytut Art Med Clinic – powstał z syntezy przede wszystkim pasji, wiedzy i doświadczenia. Celem, do którego dążymy jest zapewnienie klientom takiego wizerunku, który współgra z ich wewnętrznym samopoczuciem, teraz można wyglądać pięknie
w każdym wieku. W magii upiększania najważniejsze jest stworzenie naturalnego wyglądu najwyższej próby. Kosmetologia estetyczna jest u Nas na najwyższym poziomie, zapewniamy Państwu sprawdzone wypełniacze z certyfikatem, które zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo i nie wywołują skutków ubocznych jak w przypadku innych na rynku nieznanych wypełniaczy bez certyfikacji, kwasy hialuronowe z domieszkami konserwatorów, które mogą powodować alergię, my działamy jedynie na biozgodnym kwasie hialuronowym. Zapewniamy Państwu doradztwo i zmysł estetyczny to nasze atuty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. A wszystko to w bezstresowej, przyjaznej atmosferze w instytucie Art Med Clinic.

 

            Założycielką Art Med Clinic jest Specjalista kosmetologii w medycynie estetycznej : mgr Sandra Litwicka Wasilewska. Drodzy Państwo, po ukończeniu Liceum z wyróżnieniem, zdaniem rozszerzonej matury z chemii (gdzie uzyskałam największą ilość punktów z całej szkoły) oraz rozszerzonej biologii – w planach miałam udanie się na studia medyczne, kierunek lekarski, jednakże wycofałam się z tego działania, podjęłam inną decyzję co bardzo zszokowało moją rodzinę- wybrałam się na studia dzienne o równie ambicjonalnym kierunku. Po 5 latach zmagań obroniłam pracę magisterską na 4.5 i tak zostałam Prawnikiem. Na studiach dorabiałam sobie w salonach urody, gdyż od zawsze interesowałam się wnikliwie kosmetologią i tak zaczęłam swoją przygodę z tym kierunkiem – począwszy od rozpoczęcia studiów – Kosmetologia w medycynie estetycznej w Warszawie. Dodatkowo ukończyłam wiele szkoleń uprawniających mnie do wykonywania zabiegów, zdobywałam długą praktykę w Instytucie Pro Expert Clinik w Warszawie, gdzie wykonywałam usługi z zakresu kosmetologii estetycznej w asyście doświadczonej Pani mgr Eweliny Bogusz, która

w kosmetologii estetycznej prosperuje już długofalowo i mogła mnie obdarować indywidualną opieką w zakresie nauki zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Muszę zaznaczyć, iż wciąż uczęszczam na kongresy, szkolenia i edukuję się w kierunku kosmetologii by pogłębiać swą wiedzę i stosować innowacyjne metody na niwelowanie problemów związanych z kosmetyką lekarską. Cieszę się, że mam możliwość upiększać Państwa, ponieważ jest to dla mnie wielka przyjemność i pasja.
Ze względu na to, że pragnę wciąż rozwijać swoje skrzydła w kierunku inwazyjnego upiększania – wybrałam się na studia o kierunku lekarstwo.
Tak więc odbywam praktykę lekarską.

Dodatkowo skończyłam szkolenia, które uprawniają mnie by być instruktorem, patronatem szkoleń oraz wykładowcą.